OBAVIJEST O ORGANIZACIJI NASTAVE U PRVOM TJEDNU ŠKOLSKE GODINE 2022./23.

ORGANIZACIJA NASTAVE U PONEDJELJAK, 5. RUJNA

Nastavna godina  počinje 5. rujna 2022. g. u 8:00 sati za sve učenike Matične i područnih škola (osim prvašića).

Prvi dan  nastave, učenici od 2. do 8. razreda imat će tri školska sata koji će biti skraćeni na 35 minuta te će nastava  završiti u 10:00 sati (osim za učenike koji sudjeluju u svečanosti prijema prvašića ). Učenici od 5. do 8. razreda dolaze u školu s blokom u kojem će zapisati potrebne informacije, a učenici mlađih razreda s praznom torbom radi preuzimanja  udžbenika.

Učenici putnici dolaze u školu školskim autobusom  prema ustaljenom rasporedu voznom redu.

Odlazak svih učenika putnika je u 10:00 sati na relaciji Čepić – Kršan – Kožljak – Jesenovik – Nova Vas - Šušnjevica.

ORGANIZACIJA NASTAVE OD UTORKA, 6. RUJNA  DO KRAJA PRVOG TJEDNA

Učenici mlađih razreda će prvi tjedan završiti s nastavom u 10:30 sati.

Za učenike putnike i učenike iz PŠ Šušnjevica koji pohađaju odjel Produženog boravka u MŠ u Čepiću, organiziran je prijevoz  nakon nastave na relaciji:  Šušnjevica – Čepić – Kršan – Kožljak – Jesenovik - Nova Vas

Učenici starijih razreda će u utorak i  srijedu završiti s nastavom  u 12:25 sati, a u četvrtak i petak u 13:10 sati.

Raspored za učenike viših razreda za prva tri dana nastave

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

1.

SR

2.

3.

BIO

4.

BIO

5.

TAL

VJE

SVEČANI PRIJEM PRVAŠIĆA

Svečani prijem prvašića Matične i područnih školi bit će 5. rujna  u 10:30 sati u Matičnoj školi u Čepiću.

Učenici dolaze u pratnji roditelja te prisustvuju svečanom prijemu u školu.

Sa sobom donose prazne školske torbe  radi preuzimanja udžbenika.

Nakon svečanog prijema i programa dobrodošlice, školska pedagoginja održat će skupni roditeljski sastanak na temu polaska djece u prvi razred, dok će učenici u to vrijeme u pratnji svojih razrednih učiteljica obići školu i preuzeti  udžbenike.

ŠKOLSKA MARENDA -  organizirana je od srijede, 7. rujna (razrednici dostavljaju u tajništvo škole broj učenika najkasnije do utorka 6. rujna)

PRODUŽENI BORAVAK -  u MŠ Čepić i PŠ Kršan počinje s radom od utorka, 6. rujna, odmah nakon nastave i traje do 16:00 sati.

Napomena o organizaciji rada do kraja rujna

Od drugog  tjedna, tj. od 12. rujna,  nastava  će se organizirati  po uobičajenom  rasporedu za učenike starijih razreda, dok će učenici mlađih razreda drugi i treći tjedan nastave , tj. od 12. do 23. rujna završavati s nastavom u 11:30 sati, nakon čega je organiziran produženi boravak do 16:00 sati.

Od 26. rujna nastava za učenike mlađih razreda trajat će do 12:20 sati po rasporedu sati, a produženi boravak do 17:00 sati.

Svi učenicima, roditeljima i djelatnicima škole želimo uspješan početak nove školske godine, a našim novim prvašićima čestitamo na ulasku u najljepše životno doba - đačko doba te želimo da se čim prije snađu u školskoj sredini.

objavio: Administrator   datum: 1. 9. 2022.

« Svibanj 2024 »