Zamjena uloga učitelja i učenika

Povodom Dana učitelja 7. listopada 2013. godine u našoj školi bilo je veoma dinamično. Učitelji i učenici zamijenili su uloge. Nakon što se Vijeće učenika sastalo, razmotrilo je prispjele zamolbe za zamjenskog učitelja koje su stigle na Natječaj. Između mnogo prispjelih zamolbi nije bilo lako izabrati kandidate. No, nakon dužeg dogovora izabrani su s nadom da će uspješno i kvalitetno obavljati poslove u školi...

Ravnatelj Dalen Načinović i pedagog Paulo Honović savjesno su preuzeli vodstvo škole. U ulozi knjižničarke dobro se je snašla Stefani Dudić. Zajedničkim snagama tajnica Kristina Višković i računovođa Daniel Vidak izračunali su plaće za mjesec rujan. Naš vrijedan kuhar Stefano Salamon počastio je sve učitelje odličnim čokoladnim užitkom. Domar Mateo Jurasić provjerio je stanje kotlovnice  i spremnost za nadolazeće hladne zimske dane. Spremač Rikardo Sošić uredio  je školsko dvorište prepuno jesenskih plodova i lišća. Zamjenske  učiteljice odlično su se snašle, Eliza Vickić i Selma Avdić  u ulozi učiteljica hrvatskog jezika nastupile su strogo i  odlučno. Veronika Herić  u ulozi učiteljice matematike popunila je ploču matematičkim zadacima.   Masimo Paliska  i Nicole Marić  pokazali su zavidno znanje iz engleskog jezika.Zamjenska učiteljica TZK Ema Laginja natjerala je sve učenike na energičnu tjelovježbu. Učiteljica glazbene kulture Melisa Mujanović  svojim je zvonkim glasom očarala učenike.

Zamjena uloga svima nam je bila zanimljiva. Zabavili smo se i družili u zbornici, a posebno uživali u kolačima.

A  za kraj jedna lijepa misao učiteljima:

„I dalje širite dobrotu i plemenitost  oko sebe, učvršćujući ih u sebi.

Vremenu unatoč.“

Stefani Dudić, 7.r.

Zamjenski računovođa Daniel Vidak u društvu prave računovođe

Zamjenska učiteljica hrvatskog jezika Eliza Vickić

Zamjenski kuhar nosi Čokoladni užitak u Zbornicu

objavio: Administrator   datum: 7. 10. 2013.